Mavi Boncuk
Akademi

Özel Mavi Boncuk Akademi
" Her çocuk, parmak izi kadar özeldir "
 

Anaokulu izmir Anaokulu1 Anaokulu izmir Anaokulu2 Anaokulu izmir Anaokulu3 Anaokulu izmir Anaokulu4 Anaokulu izmir Anaokulu5 Anaokulu izmir Anaokulu6 Anaokulu izmir Anaokulu7
twa h.turk

Hoşgeldiniz !

Değerli eğitimcimiz Kevser Ziyanoğlu ile ilkokula hazırlık derslerimiz başlamıştır

İzmir Bornova'da bulunan T.C Milli Eğitim Bakanlığı Özel Mavi Boncuk Akademi Kreş ve Gündüz Bakım Evi'ne Hoşgeldiniz.
Birbirinden değerli gelecek nesiller yetiştiren sevgili anne babaların özenerek büyüttüğü, bakımlarında hiç bir fedakarlığı eksik etmediği yavrularını emanet almanın bilinci ve sorumluluğu çalışıyoruz. Bu çocukların omuzlarında yükselecek olan ülkemize yapacakları katkılarda payımız olabilmesi adına eğitimin en önemli aşaması olduğuna inandığımız ana sınıfı kademesinde görev yapmanın onuru içerisindeyiz. Eğitim, sağlık, beslenme ve ulaşım gibi temel bileşenlerden oluşan çalışma sahamızı her geçen gün daha da geliştirerek tıpkı çocuklarımız gibi bizlerde kendimizi geliştiriyoruz.
Her çocuğun içinde taşıdığı cevherin farkındayız. Yaptığımı etkinliklerde gözlerindeki heyecanı en az onlar kadar bizlerde yaşıyoruz. İçimizde çocuk sevgisinden olacak her afacanlıkları bizlerde tebessüme neden oluyor. Eğitimli ve genç kadromuz tecrübeli yöneticilerimiz ve özenle seçilmiş hizmet kadromuz ile kendimizi güçlü ve hazır hissediyoruz.

Günün Karesi

ÖN KAYIT FORMU

Aile Bilgileri


 

Çocuk Bilgileri 

Servis

Kendi araçlarımızla hostes eşliğinde güvenli taşıma

Beslenme

Diyetisten kontrolünde hazırlanan beslenme listesi

Eğitim

Tecrübeli öğretmen kadrosu, zengin materyaller

Aktivite

Sanat, Spor, Müzik, Eğlence ve Kültürel Aktiviteler

Türk Web Ajans

İzmir Mavi Boncuk Akademi